Farmasi Üyelik

Farmasi Üyelik

Farmasi, Türk Bilim Adamı Dr. Cevdet Tuna’nın kurduğu Türkiye’nin en büyük sağlık, kişisel bakım ve kozmetik ürünleri şirketidir. Farmasi, %100 yerli ve milli olması, aynı zamanda helal üretim yapması, çevre dostu olması ve kazançlı iş fırsatı ile insanların gözde firması haline gelmiştir.

Farmasi üyelik sayesinde ürünleri %40 ve %30 oranlarında daha indirimli alabilir aynı zamanda ekip kurarak hayal dâhi edemeyeceğiniz kazanç fırsatları kazanabilirsiniz. Dilerseniz öncelikle Farmasi’de Nasıl Para Kazanılır? başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz. İncelediyseniz ve Farmasi’ye üye olmak istiyorum diyorsanız gelin farmasi üyelik adımlarını size detaylı bir şekilde anlatalım 😊

Dilerseniz sayfamızda bulunan formu doldurun. size hemen dönüş yapalım ve tüm detayları aktaralım.

Farmasi Üyelik Şartları Neler? 2021

Farmasi üyelik şartları dine, dil’e, ırk’a, mezhebe dayalı değildir. Herkes Farmasi’ye üye olabilir ve kazanç sağlayabilir. Farmasi’ye üye olabilmek için 18 yaşından büyük ve T.C vatandaşı olmanız yeterlidir.

Farmasi üyelik işlemleri için; İsim, Soyisim, Doğum tarihi (Gün-Ay-Yıl), Adres, Telefon, TC bilgilerinizin olması yeterlidir. TC vatandaşı değilseniz; size TC kimlik numarası yerine geçmesi için verilen numara ile kayıt olabilirsiniz.

Dilerseniz daha fazla kişisel bilgilerinizi girerek (Mail, Posta Kodu…vb) de kayıt olabilirsiniz. Kimlik bilgilerinin doğru olması durumunda kayıt işlemi gerçekleşecek ve sisteme yazmış olduğunuz telefon numaranıza sms ile şifreniz gelecektir. Şifrenizin size ulaşmaması durumunda telefonunuz büyük ihtimalle yanlış yazılmıştır. Sistem üzerinden güncellenmesi gerekmektedir.

Farmasi’ye kayıt olmak için tarafınızdan herhangi bir belge yada Form istenmemektedir. İster ev hanımı olun, ister çalışan olun, ister işveren olun. Farmasi’ye kayıt, üye olarak indirimli ürünlerimize ulaşabilir, hediyeleri alabilir, isterseniz ekip oluşturarak prim kazanabilirsiniz.

Sizi de Farmasi’nin ayrıcalıklarından yararlanmak için üye, kayıt olmaya davet ediyoruz. Lütfen sayfamızda bulunan iletişim araçlarından bize ulaşınız. Sizi hemen arayarak tüm bilgileri aktaralım ve yardımcı olalım.

Farmasi’ye Nasıl Üye Olunur?

Farmasi’ye üye olabilmenin birden çok yolu vardır. Direkt olarak şirketin resmi web sitesindeki üyelik formunu doldurarak da üye olabilir, bir sponsor belirleyip ondan sizi üye etmesini talep edebilir ya da sponsor link aracılığı ile kendiniz üye olabilirsiniz. Eğer mevcut olarak farmasi üyeliğiniz var ve sponsor değiştirmek istiyorsanız makalemizi inceleyebilirsiniz.

Farmasi Üyelik Adımları

1 – Şirketin resmi web sitesine nasıl üye olunur?

Öncelikle farmasi adresine giriş yapılır. Daha sonra aşağıda yer alan üyelik formuna Ad, Soyad, Doğum Tarihi, Adres, Telefon ve TC kimlik numaranız doğru olacak şekilde doldurulur. ( Diğer Bilgileri Doldurmak Zorunlu Değildir. ) Bu bilgilerin zorunlu olmasının sebebi kişiye düzenlenecek olan faturadaki bilgilerin devlet tarafından istenmesidir.Sponsor tercih edilmediği durumda, sistem tarafından otomatik olarak sponsorunuz belirlenecektir. Üye olmak istediğiniz sponsorun kodunu biliyorsanız ” Sponsor Kodunuz ” alanına sponsorunuzun kodunu giriniz.

Leave a Comment

0 Comments Made